Ogłoszenia Duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła 05.07.2020 r.

1. Informujemy, że kancelaria od 1 lipca do 31 sierpnia czynna w godzinach od 11.00 do 12.00 i od 16.30 do 17.00.

2. 9 sierpnia wyruszy na Jasną Górę piesza pielgrzymka kaliska „Od Józefa do Maryi i od Maryi do Józefa”. W tym roku ze względu na sytuacje związaną z koronawirucem, jak ogłaszaliśmy w ostatnią niedzielę będzie miała charakter sztafetowy. Nasza grupa franciszkańska Biało – Czerwona będzie uczestniczyła dnia 17 sierpnia od Krzepic do Wielunia. Grupa może liczyć tylko 15 osób, które zostaną zawiezione do Krzepic autokarem rano, a wieczorem z Wielunia wrócimy do Kalisza. W dniu wejścia na Jasną Górę grupa może liczyć 50 osób i nasze pielgrzymowanie rozpoczniemy od Kłobucka, gdzie też udamy się autokarem, od Mszy św. o godz. 10.00. Po apelu wrócimy do Kalisza. Więcej informacji można uzyskać u o. Waldemara. Serdecznie zapraszamy.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła i klasztoru. Wszystkich naszych Dobroczyńców polecamy w codziennych modlitwach jak i we Mszach św. za wstawiennictwem św. Antoniego Padewskiego, w każdy wtorek o godz. 9.00 i 18.00.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia „Gość Niedzielny” „Opiekun”, „Rycerz Niepokalanej”.

Przewiń do góry