Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna 03.05.2020 r.

1. Informujemy, że zgodnie z nowymi przepisami rządowymi w naszym kościele może jednocześnie przebywać 53 wiernych, dlatego będzie sprawowaną dodatkowa Msza św. dziś o godz. 1400.

2. W piątek rozpoczęliśmy miesiąc w szczególny sposób poświęcony Maryi. Codziennie będziemy gromadzić się na nabożeństwach majowych o godz. 1730. To w szkole Maryi uczymy się całkowitego oddania się Panu Bogu i człowiekowi.

3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy odpust parafialny ku czci św. Stanisława BM. Ze względu na sytuację w Polsce i na świecie uroczystość odpustową przeżywać będziemy w bardzo skromnej oprawie, ale złączeni duchowo z wszystkimi rodzinami nasze Wspólnoty, które w tym trudnym czasie stały się Kościołami domowymi.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła i klasztoru. Wszystkich naszych Dobroczyńców polecamy w codziennych modlitwach jak i we Mszach św. za wstawiennictwem św. Antoniego Padewskiego, w każdy wtorek o godz. 900 i 1800.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są do nabycia „Rycerz Niepokalanej”, „Mały Rycerzyk Niepokalanej” oraz „Gość Niedzielny”