Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna

1. Informujemy, że zgodnie z nowymi przepisami rządowymi w naszym kościele może jednocześnie przebywać 53 wiernych, dlatego będzie sprawowaną dodatkowa Msza św. dziś i w przyszłą niedzielę o godz. 14.00.

2. W najbliższy piątek rozpocznie się miesiąc w szczególny sposób poświęcony Maryi. Codziennie będziemy gromadzić się na Nabożeństwach majowych o godz. 17.30. To w szkole Maryi uczymy się całkowitego oddania się Panu Bogu i człowiekowi. Rodzinnie gromadźmy się na śpiewie Litanii Loretańskiej, pieśni maryjnych.

3. W przyszłą niedzielę przypada 3 maj Uroczystość NMP Królowej Polski, ale ze względu że jest to czwarta niedziela wielkanocna, tą uroczystość w całym Kościele w Polsce obchodzić będziemy 2 maja. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00.

4. Nie zapominajmy o przypadających w tym tygodniu pierwszym piątku i pierwszej sobocie miesiąca. Spowiedź podczas każdej Mszy św.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła i klasztoru. Wszystkich naszych Dobroczyńców polecamy w codziennych modlitwach jak i we Mszach św. za wstawiennictwem św. Antoniego Padewskiego, w każdy wtorek o godz. 9.00 i 18.00.

6. Komunikat ks. Biskupa